Header Image

Rouza Hītkota

Dibinātāja un vecākā konsultante, THINKING PEOPLE

Kā soli pa solim uzlabot pasauli

Rouzas mērķis ir apvienot Lean un ilgtspējīgu domāšanu, un viņa konsultē, pasniedz lekcijas, raksta publikācijas un vada mācību kursus.

Pateicoties pieredzei mašīnbūves, tehniskās projektēšanas, mācību un attīstības, izglītības, konsultāciju, izdevējdarbības un biznesa vadības jomās, viņa ir apņēmības pilna dalīties savās zināšanās par Lean un ilgtspēju un to īstenošanu praksē. Viņa pirmoreiz atklāja Lean domāšanu savas karjeras pirmsākumos, strādājot autobūves nozarē. Pateicoties atbalstam, ko sniedza senseji no Japānas, Apvienotās Karalistes un Indijas, viņa palīdzēja Dienvidāfrikas autobūves nozarei sasniegt savu mērķi — palielināt nozares konkurētspēju. Vairāk nekā trīs desmitgades viņa ir strādājusi dažādās rūpniecības apakšnozarēs un publiskajā sektorā, apmācot gan vairāk nekā 100 mikrouzņēmumus, gan daudznacionālus uzņēmumus Āfrikā, Apvienotajā Karalistē, Āzijā, Tuvajos Austrumos, Eiropā un Indijā, veicinot nozīmīgas pārmaiņas. Kādu laiku viņa bija Lean Institute Africa izpilddirektore un pavisam nesen kļuva par Bakingemas Universitātes Ilgtspējīgas uzņēmējdarbības katedras vadītāju. Viņa ir “Clear Direction”, “Making a Difference” un “Becoming a Sustainable Enterprise” un citu publikāciju par Lean, līderību un ilgtspēju autore.

Kā Vides pārvaldības un novērtēšanas institūta pilntiesīga locekle un licencēta vides speciāliste, Rouza ir apņēmusies lietderīgi izmantot savas prasmes, apvienojot ilgtspējīgas stratēģijas ar darbību uz vietas, lai veidotu labklājīgu nākotni.