Header Image

Kas ir Biznesa Efektivitātes forums

Kāpēc piedalīties

Biznesa efektivitātes forums ir ietekmīgākā efektivitātes konference Latvijā, kas jau 9. gadu pulcēs Latvijas un ārvalstu profesionāļus no dažādām industrijām.
Praktiskajās meistarklasēs un forumā augsta līmeņa runātāji un dažādu nozaru līderi runās par uzņēmumu izaugsmi un uzlabojumiem, ņemot vērā straujo pārmaiņu tempu Latvijā un pasaulē.  Šīgada kopējā Foruma tēma – “Efektivitāte nākotnē” izvēlēta ļoti apzināti, saprotot to, ka arī biznesa efektivitātes paaugstināšanas neskaitāmie instrumenti, metodes un pieejas mainās laikam līdzi. Kā tas notiek un vai tiešām viss mainās? – uz šiem jautājumiem arī tiks meklētas atbildes. Netiks aizmirsts arī svarīgākais pārmaiņu un izaugsmes virzītājspēks – cilvēks!

Forumā aicinām piedalīties uzņēmumu īpašniekus, dažādu līmeņu vadītājus, praktiķus, kas efektivitātes metodes pielieto ikdienā, ražošanas un servisa organizāciju darbiniekus, kā arī pasniedzējus un studentus. Divu dienu laikā Jūs izzināsiet vairāku uzņēmumu pieredzi nepārtrauktu uzlabojumu jomā, drošībā, darbinieku apmācībās, talantu vadībā, procesu automatizācijā un operacionālās pilnveidošanas sistēmas izveidē. Praktiskās meistarklases sniegs iedvesmu un zināšanas, kas palīdzēs rast labākos uzlabojumu risinājumus savos uzņēmumos.

Mēs ticam, ka Foruma laikā gūsiet iedvesmu un enerģiju tālākajai profesionālajai attīstībai, uzņēmuma izaugsmes veicināšanai un jaunu mērķu sasniegšanai!