Header Image

Efektivitātes balva

2021. gada VIRZĪTĀJORGANIZĀCIJAS!

2021. gadā Biznesa efektivitātes asociācija izteica pateicību uzņēmumiem un privātpersonām, kas aktīvi iesaistījušies BEA pasākumu tapšanā, biedru iedvesmošanā un biznesa efektivitātes idejas popularizēšanā. Uzņēmumiem sakām paldies par dalīšanos pieredzē – gan stāstot par sasniegumiem, gan atklājot pa kādai neveiksmei ceļā uz izcilību.

VIRZĪTĀJORGANIZĀCIJA 2021

LEXEL FABRIKA SIA
RIMI BALTIC SIA
Enera SIA
Trelleborg Wheel Systems Liepaja LSEZ SIA
BIZEF SIA
BRABANTIA LATVIA SIA
Sadales tīkls AS
Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle
NCC Shaft SIA
DNB Bank ASA Latvijas filiāle

Lielu paldies par atbalstu un dalīšanos pieredzē sakām arī BEA līdzdibinātājam un goda ekspertam Georgijam Buklovskim un BEA goda ekspertam Vladislavam Sorokinam!


Veidojot tradīciju, Biznesa efektivitātes čempiona balva tika pasniegta arī 2020. gadā. Tika vērtēts uzņēmumu sniegums un ieguldījums asociācijas un biedru labā, kā arī uzņēmumu pašnovērtējums, pašiem aizpildot BEA pārstāvja sūtīto pašnovērtējuma anketu.

Foruma noslēgumā tika apbalvoti 2020. gada Efektivitātes balvas ieguvēji.

Balvu ražošanas uzņēmumu vidū biznesa efektivitātes paaugstināšanā ieguva elektronisku sistēmu izstrādes un ražošanas uzņēmums HansaMatrix AS, kas daudzu gadu garumā nepārtraukti uzlabo savu darbību un Daigas Leimanes vadībā ir ieviesuši gan dažādus uzlabojumus savā rūpnīcā, gan arī izveidojuši auglīgu vidi, lai katrs darbinieks varētu iesaistīties un ar savām idejām palīdzēt uzņēmumam sasniegt jaunas virsotnes.

Pakalpojumu sniegšanas jomā šogad balvu ieguva Rimi Baltic SIA, kas sāka ar Lean metodoloģiju strādāt 2016. gadā. Lielā uzņēmumā ar plašu veikalu tīklu pat apmācīt veikalu darbiniekus ir liels izaicinājums, ko veiksmīgi pārvar Baiba Drēgere-Vaivode ar savu Lean komandu – gan sniedzot zināšanas, gan praktiski palīdzot ieviest Lean katrā Rimi veikalā visā Baltijā.

Biznesa efektivitātes asociācija pateicas par ieguldījumu BEA mērķu sasniegšanā ekspertiem un valdes locekļiem Sandim Babrim un Ruslanam Sosinovičam!


2019. gada laureāti
Biznesa efektivitātes čempiona balvu pakalpojumu sniegšanas jomā ieguva ķīmiskās industrijas koncerna viens no administratīvajiem centriem Solvay Business Services Latvia SIA, kas arī 2017. gadā tika atzīts par efektīvāko uzņēmumu pakalpojumu sniegšanas jomā.

Atzinības par sasniegumiem biznesa efektivitātes paaugstināšanā ieguva:
– biznesa pakalpojumu sniegšanas uzņēmums DNB Bank ASA Latvijas filiāle,
– telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Latvijas Mobilais Telefons SIA.

Balvu ražošanas uzņēmumu vidū biznesa efektivitātes paaugstināšanā ieguva “Biznesa efektivitātes čempiona 2017” laureāts mājsaimniecības preču ražotājs Brabantia Latvia SIA.
Atzinības tika pasniegtas šādiem ražošanas nozares pārstāvjiem:
– elektronisku sistēmu izstrādes un ražošanas uzņēmums HansaMatrix AS,
– autobūves uzņēmums Bucher Municipal SIA.

Biznesa efektivitātes asociācija pateicas par ieguldījumu BEA mērķu sasniegšanā ekspertēm Gintai Baltaisbrencei un Daigai Leimanei!


2018. gada laureāti.

Biznesa čempiona balvu pakalpojumu sniegšanas jomā ieguva banku sektora uzņēmums Bigbank AS Latvijas filiāle.
Atzinības par sasniegumiem biznesa efektivitātes paaugstināšanā ieguva:
– biznesa pakalpojumu sniegšanas uzņēmums DNB Bank ASA Latvijas filiāle,
– automašīnu pārdošanas un servisa uzņēmums 
Scania Latvia.

Balvu starp ražošanas uzņēmumiem biznesa efektivitātes paaugstināšanā ieguva iepriekšējā gadā atzinību saņēmušais metālapstrādes uzņēmums VALPRO SIA.
Atzinības tika pasniegtas šādiem ražošanas nozares pārstāvjiem:
HansaMatrix AS Ogres rūpnīca,
– LEXEL FABRIKA SIA.


2017. gada laureāti.

2017. gadā Biznesa efektivitātes asociācija (BEA) pirmo reizi rīkoja konkursu “Biznesa efektivitātes čempions 2017”. Tā mērķis bija godināt labākos uzņēmējus ražošanas un pakalpojumu nozarēs – BEA aktīvos biedrus, kuri ikdienā aktīvi pielieto efektivitātes metodes un veicina LEAN kultūras attīstību Latvijā.

Konkursa dalībnieki tika izvērtēti, pamatojoties uz Efektivitātes indeksa aptaujas rezultātiem, LEAN ekspertu skaitu uzņēmumā, aktīvu dalību BEA un asociācijas biedru organizētajos pieredzes apmaiņas pasākumos. Nosakot labākos, tika ņemta vērā arī uzņēmuma dalīšanās ar sasniegumiem efektivitātes paaugstināšanas jomā un, vai uzņēmuma speciālisti ir izaicinājuši sevi, meklējot nepārtrauktu uzlabojumu iespējas.

Par efektīvāko uzņēmumu pakalpojumu sniegšanas nozarē tika atzīts ķīmiskās industrijas koncerna viens no administratīvajiem centriem Solvay Business Services Latvia.

Atzinības efektivitātes celšanā pakalpojumu sniegšanas nozarē saņēma:
– automašīnu pārdošana un serviss 
Scania Latvia,
– tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma pakalpojumu sniedzējs 
Berendsen Tekstila Serviss.

Par efektīvāko ražošanas uzņēmumu pasludināts mājsaimniecības preču ražotājs Brabantia Latvija.
Atzinības ražošanas nozarē saņēma:
– metālapstrādes uzņēmums 
VALPRO,
– elektronisko produktu un sistēmu izstrādes uzņēmums HansaMatrix Ventspils.

Efektivitātes balvas nolikums

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]