Header Image

Jana Strogonova –

SIA Growing līdzīpašniece, biznesa trenere un konsultante

"Emociju ietekme uz produktivitāti" (LV)

SIA Growing līdzīpašniece, biznesa trenere un konsultante. Sadarbojas ar “Komercizglītības centru” un vada apmācības dažāda līmeņa vadītājiem (“Biznesa Klase”, “Pārdošanas Vadītāju Meistarklase”, “Dienas Biznesa akadēmija”, u.c.). Konsultējusi un apmācījusi klientus: banku, ražošanas, loģistikas, arhitektūras un būvniecības, elektroapgādes, pakalpojumu sniegšanas, pārdošanas, izglītības u.c. sfērās. Šobrīd kā organizāciju in-house konsultante strādā vienā no lielākajiem Latvijas loģistikas uzņēmumiem un pirms tam vienā no lielākajām bankām Latvijā. Sadarbībā ar Rīgas izglītības un informācijas metodisko centru (RIIMC) apmāca gan esošos, gan topošos skolu, PII un interešu izglītības iestāžu vadītājus.

Bijusi valdes locekle un vadījusi Privātpersonu apkalpošanas departamentu “Nordea Bank Latvia”. “RIMI Latvia” bijusi komercdirektore un Supermārketu tīkla vadītāja. SSE Riga studējusi biznesa vadību un ekonomiku.

Ir sertificēta Genos emocionālās inteliģences novērtēšanas un attīstības, kā arī metožu “Team Stream” un Experiential learning (MTa) praktiķe.