Header Image

Brian Elms –

grāmatas “Peak Performance” autors

"Domāšanas veida maiņa, ieviešot pārmaiņas organizācijā un tās sniegtajos pakalpojumos (Piorijas pilsētas pašvaldība, Ilinoisa, ASV)." (EN)

Braiens Elmss ir grāmatas “Peak Performance” autors un Nevadas Universitātes (Lasvegasā) Urban Leadership programmas stipendiāts. Vairāk nekā piecus gadus viņš bija Peak Academy and Analytics direktors Denveras pilsētā un apgabalā. Braiens specializējas valsts pārvaldes inovāciju un procesu pilnveides jomā, konsultējot valsts aģentūras, amatpersonas un nevalstiskās organizācijas par vadības jautājumiem.

Braiens ir Lean Black Belt un sertificēts Six Sigma Green Belt eksperts, kā arī pārmaiņu vadības speciālists. Kā Peak Academy direktors viņš izstrādāja mācību programmu, apmācības un konsultāciju pakalpojumus, kas balstīti uz darbinieku īstenotu efektivitātes pārvaldību un nepārtrauktu pilnveidi. Kopš darbības sākuma 2012. gadā Peak Academy iniciatīvas ir palīdzējušas Denveras pilsētai un apgabalam ietaupīt vairāk nekā 30 miljonus dolāru, un akadēmija ir apmācījusi vairāk nekā 7000 valsts un nevalstiskā sektora speciālistu.

Braiens pievienojās Pārmaiņu un inovāciju aģentūrai (Change & Innovation Agency), lai dažādos valsts nostūros izveidotu darbinieku ierosinātas inovāciju programmas. Šobrīd viņš sadarbojas ar vairāk nekā desmit pašvaldībām, izstrādājot un īstenojot lietderīgas inovāciju programmas, kas uzlabos darbinieku un viņu klientu dzīvi.