Header Image

Joakim Ahlstrom –

“Real8 Consulting Group”, Izpilddirektors, vairāku grāmatu autors

Cilvēciskā saikne un sadarbība – darbības izcilības priekšnoteikums jaunajā pasaulē

Joakims Ālstrēms (Joakim Ahlström) ir starptautiski atzīts nepārtrauktas uzlabojumu kultūras izveides eksperts, kurš palīdz organizācijām sasniegt izcilību visās jomās.
Viņš ir eksperts un celmlauzis līderības un personīgās pilnveides jomā, un viņam piemīt unikāla spēja izmantot cilvēcisko potenciālu un iedvesmot uz augstu efektivitāti.
Viņš dzīvo Stokholmā, Zviedrijā, un ir “Real8 Consulting Group” izpilddirektors un vairāku grāmatu autors, tostarp “How to Succeed with Continuous Improvement” un “SUCKCESS – Free from Fear, Full of Power”.
J. Ālstrēmam ir Zinātnes maģistra grāds rūpnieciskajā celtniecībā un vadībzinātnē un Eiropas Maģistra grāds vispārējā kvalitātes vadībā, kas iegūti Linšēpingas Universitātē un Romas Tor Vergata Universitātē.
Viņam ir arī meistara melnā josta Six Sigma, un viņš ir apguvis Lean principus Toyota ražotnē Japānā. Viņš ir ieguvis Profesionālā maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un ir sertificēts organizāciju treneris.
J. Ālstrēms ir palīdzējis tādiem starptautiskiem uzņēmumiem kā Volvo, Pfizer, Coca Cola un IKEA ilgtermiņā uzlabot darbības rādītājus, palīdzot izstrādāt augstas efektivitātes nepārtrauktu uzlabojumu kultūru.