Header Image

Andris Pētersons –

Seb grupa, Stratēģiskais biznesa analītiķis Maksājumu un kontu vienībā

"Biznesa procesu vadība izmantojot automatizēšanas priekšrocības SEB Global Services"

Viens no Andra Pētersona uzdevumiem ikdienas darbā ir nodrošināt transakciju produktu un servisa procesu efektīvu izpildi, tiecoties pēc automatizācijas, izmantojot kolēģu kompetences, pieejamās tehnoloģijas un apzinot jaunu tehnoloģiju, kā arī pieeju (metožu), sniegtās iespējas.
Andra darbs saistās ar iespēju ieviest robotikas risinājumus, īstenot automatizāciju veicinošas procesu plūsmas izmaiņas E2E (End to End) un ikdienā, sadarbojoties ar produktu vadību, darījumu nodrošināšanas un IT organizācijām, veicināt vienkārši apkalpojamu risinājumu ieviešanu augoši elastīgām klientu vajadzībām straujā tirgus pārmaiņu vidē.
Viņš uzskata, ka procesu sakārtošanas un vienkāršošanas vide organizācijā ir stūrakmens jebkuriem automatizēšanas un efektivitātes celšanas centieniem. Lai pilnībā izmantotu tehnoloģiju augošās iespējas, risinājumu ieviešanai jāiet roku rokā ar nepārtrauktiem uzlabojumiem un vēlmi to darīt visos organizācijas līmeņos.
Andris jūtas pagodināts par iespēju uzstāties Biznesa efektivitātes forumā 2019. un runāt par biznesa procesu automatizāciju, robotizāciju un nepārtrauktiem uzlabojumiem!